Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Promocja - Stacja Ładowania Samochodów Elektrycznych już za 990 zł

10.03.21

 

Według danych z końca stycznia 2021 r., w Polsce było zarejestrowanych łącznie 19 671 samochodów osobowych z napędem elektrycznym.

 

W styczniu br. przybyło ich  796 sztuk – o 35% więcej niż w analogicznym okresie 2020 r. – wynika z Licznika Elektromobilności, uruchomionego przez Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego i Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych

Popularność samochodów elektrycznych rośnie nie tylko ze względów ekologicznych, ale przede wszystkim ekonomicznych. I Ty możesz cieszyć się własnym samochodem elektrycznym i jeździć nim za darmo! To słońce zatankuje Twój samochód ☀️

 

elektromobilnosc fotowoltaika

 

 

Nie przegap promocji!

Zbuduj własną elektrownie słoneczną o mocy 9+ kWp, dzięki której za darmo naładujesz samochód elektryczny i odbierz stację ładowania za jedyne 990 zł netto (1490 zł netto z montażem)!

 

FORMULARZ

 


 

Gdzie będziesz mógł ładować swój samochód elektryczny?

Samochodów elektrycznych przybywa z każdym dniem, a wraz z nimi rozwija się infrastruktura dotycząca miejsc gdzie można taki samochód naładować.

 

 

Według danych PZPM I PSPA  pod koniec stycznia tego roku funkcjonował już 1 395 ogólnodostępnych stacji ładowania pojazdów elektrycznych (2 711 punktów). 33% z nich stanowiły szybkie stacje ładowania prądem stałym (DC), a 67% - wolne ładowarki prądu przemiennego (AC) o mocy mniejszej lub równej 22 kW.

W styczniu uruchomiono 31 nowych, ogólnodostępnych stacji ładowania (70 punktów).

Stacje ładowania powstają na wielu parkingach przy autostradach, drogach szybkiego ruchu, przy hotelach, biurowcach czy też centrach handlowych. 

Nie chcesz być uzależniony od zewnętrznych stacji ładowania? Zamontuj własną ładowarkę! 

 

Teraz możesz mieć własną stacje ładowania samochodów elektrycznych już za 990 zł netto (1490 zł netto z montażem) dzięki naszej promocji! 

 

Jak ładować samochód elektryczny we własnym domu?

stacja ladowania promocja

Wygoda ładowania pojazdów elektrycznych oraz hybrydowych  jest już dziś w zasięgu ręki.

Kompaktowe urządzenie typu Home Charger pozwala na pełne doładowanie auta w obrębie własnej posesji.

Urządzenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, a jego konstrukcja sprawia, że jest nadzwyczaj proste w obsłudze.

Domowa stacja ładowania samochodów elektrycznych GARO HC wykonana głównie z PVC posiada wskaźnik LED w postaci wąskiego pionowego paska i umożliwia odczytanie statusu urządzenia nawet z większej odległości.

Poznaj pełną specyfikację tej stacji ładowania >>>

 

Teraz możesz mieć własną stację ładowania GHL Wallbox o mocy 22 kW za 990 zł netto (1490 zł netto z montażem) jeśli zdecydujesz się na montaż instalacji fotowoltaicznej  o mocy od 9+ kWp w swoim domu!
Standardowa cena takiej ładowarki to 3749 zł netto!
Dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu ładowarki  GHL Wallbox i paneli słonecznych będziesz mógł "tankować" swój samochód elektryczny lub hybrydowy za darmo!

 

Przeznaczenie stacji ładowania GHL wallbox:

 

· Garaże i wiaty parkingowe

· Parkingi w zamkniętych przestrzeniach publicznych

· Parkingi w hotelach i pensjonatach

· Parki maszynowe

 

ładowarki samochodowe EV

 

 

Marka GARO posiada swoje oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii.

Od 1996 roku jest obecna również w Polsce stosując innowacyjne rozwiązania i wspierając rozwój zielonych technologii.

Jako światowy lider w produkcji stacji do ładowania samochodów elektrycznych i hybrydowych GARO oferuje uniwersalne i zaskakująco szybkie ładowanie samochodów dostępne w wersji naściennej i wolnostojącej

 

Jak naładujesz swój samochód dzięki Fotowoltaice?

fotowoltaika stacje ładowania

 

Dzięki instalacji fotowoltaicznej jesteśmy w stanie produkować darmowy prąd ze słońca ☀️

Wystarczy kawałek niezacienionego dachu lub gruntu, by zainstalować zestaw, który pozwoli wyprodukować określoną ilość energii elektrycznej - co istotne, jesteśmy w stanie z bardzo dużą dokładnością oszacować roczne uzyski z takiej instalacji.

Co możemy później zrobić z tym prądem? Możemy go wykorzystać w dowolny sposób - w tym do zasilania akumulatorów w samochodzie elektrycznym!

 

Napędzaj swój samochód elektryczny / hybrydowy DARMOWĄ energią ze słońca!

 

darmowe ładowanie samochodu elektrycznego

Fotowoltaika + Profesjonalne Stacje Ładowania

= DARMOWE I SZYBKIE ładowanie Twojego samochodu elektrycznego lub hybrydowego energią słoneczną!

 

Chcesz ładować swój samochód elektryczny DARMOWĄ ENERGIĄ SŁONECZNĄ pozyskaną dzięki instalacji fotowoltaicznej?

Zaprojektujemy dopasowane do Twojego zużycia rozwiązanie, byś maksymalnie zmniejszył koszty użytkowania swojego samochodu.

Ponadto, możemy zaopatrzyć w energię elektryczną również Twój dom i obniżyć rachunki za energię nawet o 90%, jak w przypadku naszych Klientów!

Pamiętaj, że do każdej instalacji o mocy od 9+ kWp możesz odebrać własną stację ładowani GHL Wallbox o mocy ładowania 22 kW za 990 zł netto (1490 zł netto z montażem). Nie czekaj i zamów bezpłatną wycenę instalacji fotowoltaicznej!


FORMULARZ