Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
Newsletter

SŁONECZNY DOM Dofinansowanie i dotacje do fotowoltaiki. Program dla nowo wybudowanych instalacji.

Zbuduj własną INSTALACJĘ PV
bez wykładania ŚRODKÓW własnych
I ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ JUŻ DZIŚ.
Dziewczyna odpoczywa na kanapie
Cele programu Słoneczny Dom zobacz jakie to proste:

Słoneczny DOM to kredyt na preferencyjnych warunkach, który ma umożliwić każdej osobie posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej, bez wykładania środków własnych.

Jednorazowa inwestycja pozwala obniżyć rachunki za energię elektryczną na okres 25 lat, a zaoszczędzone pieniądze można przeznaczyć na każdy inny, dowolny cel. Jednorazowa inwestycja, korzyści przez lata!


NOWOŚĆ! Wprowadziliśmy odroczenie płatności pierwszej raty. Od teraz najpierw przestaniesz przepłacać za prąd i obniżysz swoje rachunki (nawet o 90%), a dopiero po 3 miesiącach wpłacisz pierwszą ratę za swoją elektrownie słoneczną.

Korzyści programu Słoneczny Dom
Korzystnie

NOWOŚĆ! Pierwsza rata dopiero po 3 miesiącach!

Do 100% inwestycji

Niskie oprocentowanie
Tylko 3,6 %

Okres spłaty do 5 lat

Wygodnie

Decyzja w 24h

Bez wychodzenia z domu

Minimum formalności

Bezpiecznie

Przejrzyste zasady

Możliwość wcześniejszej spłaty

Realizacja w 30 dni

Zobacz ile możesz zaoszczędzić dzięki PV:
Przykładowy zestaw fotowoltaiczny i oszczędności dla 4 os. gospodarstwa domowego
Roczny rachunek za energię
elektryczną bez systemu fotowoltaicznego
Szacowany roczny rachunek za
energię elektryczną z systemem fotowoltaicznym (+opłaty stałe)
2 280zł/rok
260 zł/rok
Ikonka domu
Roczne zużycie energii elektrycznej 3900 kWh/rok
Sugerowana instalacja fotowoltaiczna 4,5kWp
Szacunkowa produkcja energii elektrycznej z instalacji 3900kWh/rok
Fotowoltaika: gotówka, dotacja i dofinansowanie czy Słoneczny Dom?

Z Brewa dotacja nie jest Twoim jedynym rozwiązaniem, jeśli chcesz sięgnąć po korzyści, jakie niesie ze sobą fotowoltaika. Program „Słoneczny Dom” sprawia że:

  • nie musisz dysponować dużym kapitałem początkowym na instalację – gdy chodzi o dotacje do fotowoltaiki, wymagane jest od Ciebie pokrycie kilkudziesięciu procent kosztów systemu na start,
  • płacisz wygodną ratę za instalację – istnieje możliwość rozłożenia kwoty nawet na 60 miesięcy,
  • nie musisz czekać aż pojawi się dostępne dla Ciebie dofinansowanie do fotowoltaiki,
  • szybko uzyskasz dostęp do oszczędności prądu, jaką przynosi instalacja PV, a Twoje rachunki za elektryczność z sieci wyraźnie spadną – nawet o 90%,
  • wystarczy minimum formalności – decyzję o przyznaniu środków otrzymasz w 24h.
Którą opcję finansowania wybrać? Decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. My jednak przekażemy Ci wszystkie informacje, które pozwolą dokonać najrozsądniejszego wyboru.

Specjaliści Brewa:

  • przeanalizują rzetelnie warunki techniczne do instalacji – określając, jak bardzo opłacalna będzie dla Ciebie fotowoltaika i dobierając system o odpowiedniej mocy (nie za małej i nie zbyt dużej),
  • przedstawią Ci detaliczny kosztorys, określając całkowity koszt zakupu i wykonania instalacji,
  • omówią z Toba wszystkie formy finansowania inwestycji – dowiesz się więcej o tym, jak wyglądają dotacje do fotowoltaiki oraz inne formy zapłaty za system,
  • wesprą Cię w kwestiach formalnych i technicznych, aż do zakończenia montażu instalacji.
Co inni myślą o inwestycji w fotowoltaikę
Jednorazowa inwestycja, korzyści przez lata.
Zapytaj o bezpłatną kalkulację dla siebie jeszcze dzisiaj!

FORMULARZ

* Przy założeniu, 70% wyprodukowanej energii zuzyjemy na własne potrzeby, 30% energii zmagazynowanej w sieci odbierzemy z upustem 0,8. Pozostałą część, 300kWh zostanie dokupiona z sieci na tradycyjnych warunkach.

* UWAGA! Powyższe dane maja charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodelksu Cywilnego. Koszt inwestycji zależy od indywidualnych warunków budynku, oszczędności zależą od sprawności, nośników energii i jej odpowiednie wykorzystanie dla 4 osobowego godpodarstwa domowego.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 6,92%; cena towaru 10 000 zł; stała stopa oprocentowania kredytu 0%; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 10 000 zł; całkowita kwota do zapłaty 11 800 zł; całkowity koszt kredytu 1 800 zł (w tym prowizja 1800 zł, odsetki 0 zł); wysokość 59 równych rat miesięcznych 196,67 zł, wysokość ostatniej 60 raty korygującej wynosi 196,47 zł. Propozycja kredytu obowiązuje dla umów zawartych w terminie od dnia 1.01.2018r do odwołania.

Brewa s.c. występujący w roli pośrednika kredytowego sporządza i zawiera umowy o kredyt na zakup towarów i usług w imieniu i na rzecz Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 53-611, ul. Strzegomska 42c, wydaje Formularz Informacyjny, przyjmuje oświadczenia o odstąpieniu od umowy kredytu oraz udziela wyjaśnień dotyczących treści wymienionych dokumentów. Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Santander Consumer Bank S.A.

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
Newsletter