Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
Newsletter

Finansowanie
PROSUMENT- dofinansowanie odnawialnych źródeł energii

Program PROSUMENT, jest to wsparcie produkcji energii z odnawialnych źródeł, poprzez zakup i montaż małych instalacji lub mikroinstalacji odnawialnych źródeł energii, do produkcji energii elektrycznej lub ciepła i energii elektrycznej dla osób fizycznych oraz wspólnot lub spółdzielni mieszkaniowych. 

czytaj więcej

SŁONECZNY DOM - Dofinansowanie i dotacje do fotowoltaiki. Program dla nowo wybudowanych instalacji.

Skorzystaj z dedykowanego dla firmy Brewa programu “Słoneczny Dom” pozwalającego sfinansować 100% inwestycji w zakresie budowy instalacji fotowoltaicznej.

 

czytaj więcej
DOTACJE - aktualności o programach i naborach

W ramach różnych możliwości  finansowania przedsięwzięć z zakresu OZE na najbliższe lata przewidziane jest aż kilkanaście  możliwości dofinansowania. Osoby chcące zainstalować mikroinstalację fotowoltaiczne, będą więc mieli w czym wybierać. 

czytaj więcej

DOFINANSOWANIE - zestawienie nt. dostępnych dotacji dla osób fizycznych, przedsiębiorców i jednostek samorządowych

Nowe możliwości pozyskania dofinansowania dla inwestycji w odnawialne źródła energii w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych oraz programów krajowych Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

czytaj więcej

BOCIAN - ruszył program wsparcia dla przedsiębiorców na budowę odnawialnych źródeł energii

BOCIAN czyli dofinansowanie dla przedsiębiorców na budowę, rozbudowę lub przebudowę instalacji odnawialnych źródeł energii takich jak m.in. fotowoltaikakolektory słonecznepompy ciepła. Nawet 15 lat i kwota pożyczki do 40 mln zł, oprocentowanie WIBOR 3M, nie mniej niż 2 %.

czytaj więcej