O Brewa

Dane kontaktowe

  • Ogólne
  • Dział handlowy
  • Dział marketingu
  • Dotacje i zgłoszenia
  • Dział techniczny
  • Ubezpieczenia
  • Punkt konsultacyjny

Działamy na terenie całej Polski!

Brewa s.c.

ul. Częstochowska 77
62-800 Kalisz

Zobacz na mapie

kontakt@brewa.pl
62 590 42 82 

 661 305 701 

NIP 618-214-79-52
REGON 360681248

Menedżer Regionu: Polska Północna
inż. Piotr Kotkowski

665 099 864
p.kotkowski@brewa.pl

Menedżer Regionu: Polska Południowa
inż. Damian Kamiński

665 099 855
d.kaminski@brewa.pl

Opiekun klienta
Katarzyna Rączak

 62 590 42 82 
 661 305 701 
 k.raczak@brewa.pl

 

Lider ds. Rozwoju i Marketingu
Maciej Borowiak

605 783 101
m.borowiak@brewa.pl

Kamil Glapiński Brewa Fotowoltaika

Specjalista ds. Marketingu
Kamil Glapiński

 606 669 689 
k.glapinski@brewa.pl

 

Specjalista ds. administracyjnych
Anna Piechocka

62 590 42 82
a.piechocka@brewa.pl

 

Lider Działu Technicznego
Karol Marczak

507 969 767
k.marczak@brewa.pl

Inżynier ds. Wsparcia Technicznego
Mariusz Margiela

661 411 384
m.margiela@brewa.pl

 

UBEZPIECZENIA
Łukasz Makowski

697 221 040
ubezpieczenia@brewa.pl

PUNKT KONSULTACYJNY

ul. Szkolna 3
62-860 Opatówek

biuro.opatowek@brewa.pl
697 221 040


Formularz kontaktowy

Odśwież
tokenImage

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.



* Pola wymagane

Mapka dojazdu