O Brewa

Praca

Zdobądź pracę, która da Ci zawodową satysfakcjęDołącz do zespołu BREWA!

KIM JESTEŚMY

Brewa to firma, która w swojej działalności jest wierna wizji rewolucji, która stopniowo zaczyna się dokonywać. Już teraz miliony ludzi na całym świecie produkują energię elektryczną w swoich domach, biurowcach, magazynach i fabrykach. Już niebawem będą się nią dzielić za pośrednictwem „energetycznego Internetu”, dokładnie tak samo, jak dziś tworzymy i wymieniamy w sieci informacje. Pozostałą część naszego manifestu możesz przeczytać tutaj www.brewa.pl/wizja.html

Nie mamy standardowej hierarchii stanowisk. Nasza kultura organizacyjna opiera się na czterech fundamentach: sprawiedliwość, swoboda, zaangażowanie i podejmowanie rozważnego ryzyka.

Sprawdź, dlaczego warto pracować z nami

  • Zaufanie
    Twoja praca ma znaczenie. Twoje zdanie się liczy.Wszyscy są traktowani na równi.
  • Zespół
    Praca w przyjaznej atmosferze, na którą składa się cały zespół, pozwala osiągać cele i realizować marzenia. Mając tego świadomość, tworzymy niewielką grupę, działając w relacjach partnerskich. Wiemy, że indywidualny sukces każdego z nas, zależy od pracy, zaangażowania i determinacji poszczególnych osób. Tylko praca zespołowa może nam przynieść satysfakcjonujący efekt.
  • Zysk
    Wspólnie tworzymy wartość Firmy i wspólnie czerpiemy z tego korzyści. Jeżeli firma osiąga zysk, to się przekłada na dodatkowe wynagrodzenie dla każdego z nas. Jeszcze wczoraj stać nas było tylko na zakup ekspresu do kawy, dzisiaj możemy sobie pozwolić współfinansowanie studiów podyplomowych członków naszego zespołu oraz wykupienie dodatkowych ubezpieczeń na życie dla wszystkich. Już planujemy co zrobić jutro...
  • Wartości
    Interes i satysfakcja klienta są dla nas priorytetem - to zasada, którą kierujemy się w codziennej pracy Chcemy obsługiwać w taki sposób, w jaki sami chcielibyśmy zawsze być obsłużeni. Poprzez działania miękkie (edukację) i działania twarde (inwestycyjne), wspieramy lokalną społeczność, w której pracujemy.

dobre życie = > sukces & pieniądze
W pracy odnajdujemy sens naszego życia. Daje nam ona spełnienie i satysfakcję. Jest pasją, która - realizowana każdego dnia z pełnym zaangażowaniem - przekuwa się na sukces, także finansowy.

Staramy się być turkusową organizacją, zobacz na stronie prof. A.Bliklego jak to rozumiemy. Zapraszam!

JAKICH OSÓB SZUKAMY DO NASZEGO ZEPOŁU

Zgrany zespół, który rozumie się bez słów i ma świadomość, że indywidualna praca składa się na całościowy sukces - taką grupę tworzymy. Dlatego chcemy, by kandydatowi również zależało na wpływaniu na rozwój firmy oraz otaczającej rzeczywistości.

Szukamy osoby, która czuje się ograniczana przez "kajdany organizacyjne" firmy, w której obecnie pracuje. Mającej dużo niezrealizowanych pomysłów, ale one nie są realizowane, co "zabija" jej kreatywność. Chcącej rozwijać swoje umiejętności i kompetencje oraz mieć wpływ na działanie całej organizacji.

Jeśli jesteś osobą:

  • zmotywowaną i posiadającą zdolność szybkiego przyswajania wiedzy,
  • pozytywnie nastawioną do pracy oraz niezależną w działaniu,
  • mającą "otwarty" umysł na nowe sposoby działania,
  • kreatywną, która potrafi usprawniać pracę i udoskonalać swoje stanowisko,
  • samodoskonalącą się poprzez edukację, podnoszenie świafomości, poszerzanie horyzontów i rozszerzanie kwalifikacji,

właśnie na Ciebie czekamy. Już teraz prześlij swoje dokumenty aplikacyjne kariera@brewa.pl.

Dawka inspiracji

JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACJI

  1. Przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.
  2. Wypełnienie formularza rekrutacyjnego.
  3. Wstępna rozmowa weryfikacyjna, z wybranymi kandydatami, przez telefon lub via Skype w języku polskim, trwająca ok. 10-15 minut.
  4. Właściwa rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy.
  5. Rozmowa z całym zespołem Brewy lub jego przedstawicielami.

Opcjonalnie:

  • dodatkowe spotkanie w celu weryfikacji wiedzy i umiejętności kandydata,
  • kilkudniowy okres próbny – czas, kiedy będziemy mieli możliwość wzajemnego poznania się i obserwacji, czy cechy charakteru kandydata oraz długofalowa wizja i misja firmy są ze sobą spójne.

Formularz rekrutacyjny

>> ELEKTRYK / MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

JATEL ELECTRIC / JATEL SOLAR poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK / MONTER INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

Energetyka odnawialna, szczególnie FOTOWOLTAIKA, jest najdynamiczniej rozwijającą się dziedziną energetyki. Wg. wielu analiz do lat 60. XXI w. energia słoneczna może stać się największym na świecie źródłem energii elektrycznej.

Widzimy, że rozwiązania związane z odnawialnymi źródłami energii przynoszą wymierny efekt finansowy u naszych klientów, jednocześnie przyczyniają się do ograniczenia CO2.

 praca brewa kalisz

Kogo szukamy? Jednej osoby, która będzie pasowała do naszego zgranego zespołu i będzie pracowała na stanowisku: Elektryk / Monter instalacji fotowoltaicznych

  •         Wyszkolimy Cię we wszelkich kwestiach technicznych i zapewnimy wsparcie specjalistów,
  •         Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane,
  •         Szukamy osób pozytywnie myślących i otwartych na naukę kwestii technicznych.

Wymagania:

  •         Prawo jazdy kategorii B,
  •         Umiejętność łączenia prostych układów elektrycznych,
  •         Podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych,
  •         Zdolności manualne,
  •         Chęć pracy na dachach.

Co oferujemy w zamian:

  •         Umowa o pracę,
  •         Pełne przeszkolenie,
  •         Przyjazna atmosfera,
  •         Brak korporacyjnych zasad i reguł pracy.

W razie pytań proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny: 502 779 594

Wyślij CV na maila biuro@jatel.com.pl z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

>> STAŻYSTA / MŁODSZY PROJEKTANT (Dział Techniczny)

"Tworzymy zespół oparty o samozarządzanie.

Najprościej mówiąc, decyduje ten kto ma wiedzę, a reszta musi mu zaufać."

Energetyka odnawialna, szczególnie FOTOWOLTAIKA, jest najdynamiczniej rozwijającą się dziedziną energetyki. Wg. wielu analiz do 2050r. energia słoneczna może stać się największym na świecie źródłem energii elektrycznej.

Dołącz do Brewy, do organizacji, gdzie Twoja praca będzie miała znaczenie, Twoje zdanie się będzie liczyć a Wszyscy są równo traktowani.

STAŻYSTA / MŁODSZY PROJEKTANT

Liczba wakatów: 1
Miejsce pracy: Kalisz

WYMAGANIA:

  • absolwent/ka wydziału elektrycznego lub student ostatniego roku,
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze projektowania instalacji elektrycznych niskiego napięcia oraz teletechnicznych w budynkach,
  • mile widziane doświadczenie w tym obszarze,
  • praktyczna znajomość programu AutoCAD, Dialux oraz aplikacji biurowych MS Office;
  • mile widziana znajomość programu Norma Pro,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę i chęć uczenia się,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych (a w każdym razie chęć próbowania ich rozwiązania)
  • dobra organizacja pracy (z dążeniem do doskonałości ;)
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • komunikatywność
  • znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pozytywnego nastawienia.

ZADANIA:

  • projektowanie instalacji elektrycznych wewnętrznych i zewnętrznych z elementami automatyki,
  • tworzenie dokumentacji wykonawczej,
  • zabezpieczenie realizacji projektów automatyki w zakresie hardware,
  • wsparcie realizacji w ramach systemu sterowania,
  • sporządzanie wycen do zapytań ofertowych.

CO OFERUJEMY:

  • dość dużą samodzielność z dużym wsparciem,
  • uczestnictwo w wielu różnorodnych i ciekawych projektach,
  • stałe godziny pracy, tj. od 8.00 - 16.00,
  • narzędzia (telefon, komputer, system CRM itp.),
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji i poszerzania specjalistycznej wiedzy,
  • praca z ciekawymi ludźmi, w zespole z którym po prostu chce się pracować.

Poczytaj więcej na www.brewa.pl/work/kariera.html o naszej kulturze organizacyjnej i wartościach, którymi posługujemy się w codziennej pracy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć wyślij CV na adres k.marczak@brewa.pl oraz wypełnij FORMULARZ REKRUTACYJNY.