Kalkulator fotowoltaiczny

Dopasuj idealny system fotowoltaiczny

Skorzystaj z poniższego kalkulatora i sprawdź ile zarobisz dzięki fotowoltaice, oszczędzając na rachunkach za prąd dla Twojego domu lub firmy w systemie Net-Billing Brewa. *
Miesięczny rachunek za prąd
2500 zł 150 zł
Poziom autokonsumpcji
Dobierz odpowiednią wartość

Skorzystaj z dotacji

Mój prąd
Dotacja dostępna dla instalacji do 10 kWp

Najlepiej dopasowana instalacja

Roczny rachunek za prąd bez instalacji fotowoltanicznej
1597,99
Sugerowana moc instalacji
3,64 kWp
Co pozwala wyprodukować w ciągu roku
2496 kWh
Koszt brutto instalacji
0
Szacowana oszczędność
0
Ta instalacja poprzez redukcję emisji CO2 może zastąpić
0 lat
Szacowany okres zwrotu
4,0 lata


* Powyższe dane mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Koszt inwestycji zależy od indywidualnych warunków budynku, konstrukcji dachu, stawki VAT itp. Oszczędności, zależą od sprawności urządzeń, nośników energii i jej odpowiedniego wykorzystania.


* Kalkulacja przedstawiona w oparciu o cenę sprzedaży energii elektrycznej na bazie wyników z Towarowej Giełdy Energii oraz parametrów podmiotu odpowiedzialnego za sprzedaż energii.Zamów darmową konsultację!

* Pola wymagane

Panele fotowoltaiczne - obniż rachunki

Fotowoltaika to już nie przyszłość, a codzienność w pozyskiwaniu energii słonecznej. Ze względu na spadające koszty tego typu instalacji oraz systematycznie rosnące koszty energii elektrycznej, rozwiązania te stają się dostępne zarówno dla inwestorów, małych firm, jak i osób indywidualnych. Oszczędność zauważysz już na pierwszym rachunku za energię elektryczną. Zamieszczony powyżej kalkulator fotowoltaiczny umożliwia przeprowadzenie symulacji oszczędności finansowej w wieloletniej perspektywie.
Bez wątpienia panele fotowoltaiczne to przyszłość! Fotowoltaika kalkulator od Brewa.pl

Fotowoltaika w służbie środowiska

Korzyści finansowe jakie niesie ze sobą użytkowanie rozwiązań rekomendowanych przez Brewa.pl są niepodważalne. Fotowoltaika umożliwia bowiem uniezależnienie się od zakładu energetycznego, a gdy mamy domowy magazyn energii możemy być niezależni w 100%. Nie zapominajmy jednak o zaletach związanych z ochroną środowiska. Odchodzenie od konwencjonalnych źródeł energii jest nieuniknione i warto aby nastąpiło jak najszybciej. Bez wątpienia dostępnie aktualnie innowacyjne technologie przyczyniają się do prężnego rozwoju tego sektora.

Kolektory czy solary?

Zarówno kolektory jak i moduły fotowoltaiczne wykorzystując energię słoneczną, przyczyniają się do znacznego pomniejsza rachunków. Kolektory zamieniają energię słoneczną na energię cieplną, wobec czego służą do przygotowywania ciepłej wody użytkowej i wspomagania centralnego ogrzewania. Solary czyli panele fotowoltaiczne (kalkulator powyżej) przekształcają energię słoneczną w prąd, który wykorzystujemy do zasilenia wszystkich urządzeń elektrycznych w domu czy też firmie. Wejdź tutaj i zobacz prawdziwy rachunek za energię elektryczną z odpowiednio dobraną instalacją.