O Brewa

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Spółka Brewa

Brewa - fotowoltaika

Po niezależnej stronie życia!

 

BREWA – kompleksowe rozwiązania szyte na miarę. 

Opracujemy rozwiązania, które pomogą Ci uzyskać niezależność energetyczną. Działamy kreatywnie, za każdym razem tworząc rozwiązania dopasowane do Klienta.

 

Obsługa od A do Z

Brewa troszczy się o wszystko - od doradztwa i formalności, przez projekt, aż po montaż i serwis. Ty możesz spać spokojnie, czekając aż zielona energia popłynie także do Ciebie.

 

Zadbamy o korzystne formy finansowania

Dobierzemy odpowiednią formę finansowania inwestycji i zadbamy, by na każdym etapie wyważyć między jakością instalacji a kosztem jej powstania i eksploatacji.

 

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie

Wesprzemy Cię merytorycznie i formalnie – przeanalizujemy Twoje potrzeby, wybierzemy odpowiednie formy dofinansowania i pomożemy zgromadzić dokumentację oraz wysłać odpowiednie wnioski. Tak, by ostateczny koszt inwestycji po Twojej stronie był niższy.

 

Jakość, z którą wejdziesz w XXI wiek pewnym krokiem

Tworzymy niezawodne instalacje, które posłużą bez awarii nawet kilkadziesiąt lat. Inwestujesz raz, a korzyści odczuwasz przez wiele lat. Jeśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić! Możesz wiele oszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną. Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%, co potwierdzają rachunki naszych Klientów.

 

Sprawdź nas w Krajowym Rejestrze Długów

 

“Jeśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić. Możesz wiele zaoszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną. Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%.

 

Zapraszam do współpracy" - Maciej Borowiak współwłaściciel firmy Brewa 


 FORMULARZ