O Brewa

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Spółka Brewa

Brewa - fotowoltaika

Po niezależnej stronie życia!

 

BREWA – kompleksowe rozwiązania szyte na miarę. 

Opracujemy rozwiązania, które pomogą uzyskać niezależność energetyczną. Działamy kreatywnie, za każdym razem tworząc rozwiązania dopasowane do Klienta.

 

Obsługa od A do Z

Brewa troszczy się o wszystko, od doradztwa i formalności, przez projekt, aż po montaż i serwis. Ty możesz spać spokojnie, czekając aż zielona energia popłynie także do Ciebie.

 

Zadbamy o korzystne formy finansowania

Dobierzemy odpowiednią formę finansowania inwestycji i zadbamy, by na każdym etapie wyważyć między jakością instalacji a kosztem jej powstania i eksploatacji. 

 

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie

Wesprzemy Cię merytorycznie i formalnie – przeanalizujemy Twoje potrzeby, wybierzemy odpowiednie formy dofinansowania i pomożemy zgromadzić dokumentację oraz wysłać odpowiednie wnioski. Tak, by ostateczny koszt inwestycji po Twojej stronie był niższy.

 

Jakość, z którą wejdziesz w XXI wiek pewnym krokiem

Tworzymy niezawodne instalacje, które posłużą bez awarii nawet kilkadziesiąt lat. Inwestujesz raz,  eśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić. Możesz wieleszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną. Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%.

 

“Jeśli narzekasz na zbyt wysokie rachunki za prąd, czas to zmienić. Możesz wiele zaoszczędzić nawet, jeśli zdecydujesz się na najmniejszą instalację fotowoltaiczną. Pobierana w pierwszej kolejności energia wyprodukowana z zasobów naturalnych pozwala zredukować koszty płatnej energii elektrycznej nawet o 90%.

 

Zapraszam do współpracy - Maciej Borowiak współwłaściciel firmy Brewa” 

 Maciej Borowiak - BREWA

 FORMULARZ