Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Brewa na targach Hannover Messe - Hydrogen Fuel Cells EUROPE 2022

08.06.22

targi wodorowe brewa

 

Nasz reprezentant - inż. Karol Marczak - uczestniczył w targach Hannover Messe - Hydrogen Fuel Cells Europe. Są to największe targi związane z wodorem w Europie. 

 

Kilka danych statystycznych dot. targów:

  • W targach uczestniczy 2532 wystawców z czego 78 z Polski.
  • Pod względem zajmowanej powierzchni wystawienniczej oraz ilości firm plasuje to Polskę w top10 wystawców.
  • Przez pierwsze dwa dni targi odwiedziło ponad 37,5 tysiąca osób.

 

Krótki komentarz Karola Marczaka po zakończeniu targów:

Targi w Hanowerze to jedne z największych targów na świecie. Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem „Let’s create the industry of tomorrow”, czyli „Stwórzmy przemysł jutra”.


Prezentowane rozwiązania były innowacyjne w różnych dziedzinach przemysłu. Począwszy od tego czego nie widać, czyli oprogramowania, poprzez automatykę, zarówno tą małą jak i duże roboty, które zapewniają autonomiczną pracę fabryk, kończąc na poprawie jakości zasilania, bilansu energetycznego firm i ograniczeniu emisji CO2 i przejściu na zeroemisyjność.


Dedykowaną halą do innowacyjności w technologiach zeroemisyjności była hala nr 13, na której prezentowane były nowości w zakresie wytwarzania, magazynowania, dystrybuowania i wykorzystania energii w technologiach wodorowych.


Reprezentując firma Brewa, korzystając z możliwości uczestniczenia w programie H2 Wielkopolska rozpoczęliśmy rozmowy na temat rozwiązań wodorowych, które można zaimplementować do naszej firmy i spełniałyby naszą wizję oraz misję. Biorąc pod uwagę liczbę rozmów i odbytych spotkań, patrzymy w przyszłość i widzimy nową transformację energetyczną na dużą skalę, gdzie redukcja CO2 i uniezależnienie się od paliw kopalnych i wschodnich dostawców energii jest priorytetem zachodniej części Europy.

Udział w targach został zrealizowany w ramach projektu konkursowego „Gospodarna 2050 – H2Wielkopolska” współfinansowanego ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Działanie 1.4: Internacjonalizacja gospodarki regionalnej, Poddziałanie 1.4.2: Promocja gospodarcza regionu.. Więcej informacji na: h2wielkopolska.pl

 

Galeria