Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Brewa została Platynowym partnerem Selfa

30.04.21

Niezwykle miło nam poinformować, że w 2021 uzyskaliśmy status Platynowego Partnera Selfa.

Selfy GE S.A. ze Szczecina jest jednym z największych polskich producentów modułów fotowoltaicznych. Nasza współpraca rozpoczęła się juz w 2015 roku, czyli od samego poczatku działalności firmy Brewa.

Dziś wiemy, że postawienie na produkty tej polskiej firmy było bardzo dobrą decyzja, która zaowocowała zdobyciem zaufania naszych klientów...

 

 

Co uzyskanie statusu Platynowego Partnera oznacza dla naszych przyszłych klientów?

Od tego momentu Nasi klienci moga korzystać z rozszerzonej gwarancji na moduły do 15 lat na wady ukryte i 30 lat na liniowy spadek mocy do 80%. Z pewnoscią będzie to ogromnym atutem dla każdej osoby budującej z nami własną eketrownie słoneczną!

Kolejna korzyścią dla klientów Brewa jest również dostęp do specjalnych promocyjnych cen, z których moga korzystać tylko Platynowi Partnerzy Selfa.

Selfy GE S.A to sprawdzony producent, który oferuje coś więcej niż tylko jakość swoich produktów. To przede wszystkim Moc Polskiej Gwarancji i pewność, że w przypadku jakiejkolwiek awarii nie zostaniemy z problemem sami... Producent ma bowiem rozwinieta siatkę serwisową na terenie całego naszego kraju.

 

Selfy GE S.A to firma z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. Korzenie Selfy sięgają 1932 roku.

Od roku 1951 siedzibą firmy jest Szczecin. W 2004 roku firma rozszerzyła profil naszej działalności o odnawialne źródła energii, a w 2012 roku uruchomiła nowoczesną, zautomatyzowaną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych.

 

 

Nowe produkty w ofercie Selfa

Od kwietnia 2021 roku firma wypuściła na polski rynek swoje nowe prudukty - inwertery PV.  Falowniki SELFA SFT dostępne są w szerokim zakresie mocy od 4 do 25 kW. Dzięki zastosowaniu 2MPPT uzyskujemy mozliwośc projektowania instalacji fotowoltaicznych na dachach skierowanych w różne strony świata.

Urządzenia w standardzie wyposażone są w bezpłatny monitoring Wifi w połączeniu z dedykowaną aplikacją „Moja Selfa”. Serwis w Polsce i 10 lat gwarancji w standardzie, sprawiają że falowniki SELFA SFT są urządzeniami spełniającymi wysokie wymagania użytkowników.

 

 

Tylko sprawdzony sprzęt zagwarantujeme Ci sprawne fukncjonowanie Twojej instalacji fotowoltaicznej! 
Postaw na Moc Polskich Gwarancji i zamów darmowa wycenę!

 

FORMULARZ