Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Carporty w ofercie Brewy! Sprawdź nasze nowe rozwiązanie!

16.02.23

 

Do naszej oferty dołączyły właśnie nowe produkty - Carporty od marki PG Group

Carporty są doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli domów, którzy nie chcą zmieniać konstrukcji dachu lub którzy nie posiadają odpowiednio skonstruowanego dachu, aby zainstalować panele fotowoltaiczne. Dzięki carportowi z panelem fotowoltaicznym na dachu, można wykorzystać powierzchnię, która zazwyczaj pozostaje nieużywana, do wytwarzania energii elektrycznej.

 


 

Instalacje fotowoltaiczne na carportach - jak to działa?

Coraz więcej osób decyduje się na instalację paneli fotowoltaicznych na swoim dachu, aby zmniejszyć swoje rachunki za energię elektryczną i zwiększyć swoją niezależność energetyczną. Jednakże, nie każdy dom posiada odpowiednio skonstruowany dach, aby móc zainstalować panele fotowoltaiczne. Dlatego coraz popularniejsze stają się carporty z panelem fotowoltaicznym na dachu.

Carport z panelem fotowoltaicznym działa w podobny sposób jak zwykła instalacja paneli fotowoltaicznych. Panele umieszczone na dachu carportu przetwarzają promieniowanie słoneczne na energię elektryczną, która następnie przesyłana jest do inwertera. Inwerter przetwarza energię prądu stałego na prąd zmienny, który może być używany w domu.

 

Zalety carportów z panelami fotowoltaicznymi

Carporty z panelami fotowoltaicznymi mają wiele zalet, w tym:

  1. Zwiększenie niezależności energetycznej - dzięki carportowi z panelem fotowoltaicznym można wytworzyć znaczną ilość energii elektrycznej i zmniejszyć swoje zależność od dostawcy energii.

  2. Ochrona przed słońcem i deszczem - carport z panelem fotowoltaicznym zapewnia ochronę przed słońcem i deszczem dla samochodu, co może być bardzo przydatne w czasie upałów lub opadów.

  3. Zwiększenie wartości nieruchomości - instalacja paneli fotowoltaicznych zwiększa wartość nieruchomości, co jest szczególnie ważne w przypadku planów sprzedaży nieruchomości w przyszłości.

  4. Oszczędność kosztów - dzięki carportowi z panelem fotowoltaicznym można zmniejszyć koszty energii elektrycznej poprzez wykorzystanie energii odnawialnej.

  5. Przyjazność dla środowiska - energia wytwarzana przez panele fotowoltaiczne jest odnawialna i przyjazna dla środowiska, co przyczynia się do redukcji emisji gazów cieplarnianych.

 

Jakie Carpoty znajdziemy w ofercie Brewa?

 

 

Dostawcą konstrukcji do naszych Carportów jest PG Group - czołowy producent konstrukcji pod panele fotowoltaiczne, mający wieloletnie doświadczenie, posiadający własne biuro projektowe i który może pochwalić się autorskimi, opatentowanymi rozwiązaniami, zapewniającymi łatwy i szybki montaż.

W ofercie znajdą się zarówno carporty jedno i kilkustanowiskowe. Konstrukcja każdorazowo wykonana jest ze stali Magnelis. Nie wymaga konserwacji - jest odporna na niekorzystne warunki pogodowe. Daje możliwość zamocowania modułów PV o wymiarach max. 2200×1100 mm. 

 

Chcesz poznać naszą ofertę carportów? Zapraszamy do kontaktu!

 

 

FORMULARZ

 

 

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.