Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Inwestycje biznesowe- nowy dział w naszej firmie!

10.09.21

Nasza firma nieustannie się rozwija! Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy stworzyć nowy dział w naszej firmie. 

 

Dział inwestycji Biznesowych to sektor, który zajmować się będzie kompleksową obsługą instalacji fotowoltaicznych powyżej 50 kWp na każdym etapie realizacji inwestycji. 

 

W związku z dużą ilością dokumentacji, którą należy pod taką inwestycję przygotować, w tym uzyskanie dokumentów formalno prawnych, pozwoleń budowlanych i wielu innych, oferujemy Państwu kompleksową usługę od A do Z. Będziemy z Wami na każdym etapie!

 

Nasz Dział Inwestycji Biznesowych w składzie najlepszych specjalistów:

Anna Piechocka - Główny Koordynator ds. operacyjnych w branży energetycznej

 

Specjalizujemy się w realizacji projektów odpowiadających na niestandardowe potrzeby naszych klientów. Oferowane przez nas usługi to niezwykle kompleksowe rozwiązanie, które składa się z wielu etapów. Jest to dział, który może wspierać Cię na każdym etapie budowy. Bez względu na to, czy potrzebujesz zaledwie kilku spośród dostępnych rozwiązań, czy też potrzebujesz czegoś zupełnie nowego — możemy Ci to zapewnić! Stawiamy bowiem na dopasowanie technologii PV do wizji rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

 

Karol Marczak - Inżynier Wiodący ds. elektroenergetycznych i wodoru

 

 

 

Z instalacjami fotowoltaicznymi o większej mocy jest trochę tak jak z zakupem samochodu. Jeśli potrzebny nam samochód osobowy do użytku codziennego udamy się do pierwszego lepszego dealera samochodowego w naszym mieście. Jeśli jednak potrzebowalibyśmy ciężarówki, musielibyśmy dokonać większej ilości formalności oraz znaleźć salon samochodów ciężarowych, który udzieliłby nam profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Tak jest właśnie z Naszym Działem Inwestycji Biznesowych, duże inwestycje wymagają ogromnej wiedzy i wiążą się z obiegiem skomplikowanej dokumentacji i w tym momencie pojawiamy się MY! Przejdziemy przez ten proces razem!

 


Jeśli chcesz zacząć produkować energię elektryczną na potrzeby prowadzonej działalności, już teraz skontaktuj się z nami. Poniżej formularz zgłoszeniowy

FORMULARZ