Poproś o darmową konsultację!
(lista obejmuje wyłącznie obsługiwany przez nas teren; nie obsługujemy województw, które nie znajdują się na liście)

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Kalisz z jedną z najlepszych elektrowni słonecznych w Polsce

06.12.17

Instalacja fotowoltaiczna o mocy 40 kWp, zrealizowana w przedsiębiorstwie Ost Sped Sp. z o.o. przez kaliską firmę Brewa, zajęła III miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszą instalację referencyjną w 2017r. 

Do tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez producenta falowników Fronius zgłosiło się ponad 60 firm z całej Polski.

 

"Jesteśmy bardzo dumni z tego wyróżnienia. Cieszymy się, że nasze starania jak najlepszego wykonania prac dla firmy Ost Sped zostały docenione. Wykonana instalacja była dużym wyzwaniem technicznym, gdyż zbudowana jest na różnych dachach i musi ze sobą idealnie współgrać" - mówi Karol Marczak, Lider Działu Technicznego i współwłaściciel firmy Brewa.  

 

Firma Fronius jest globalnym dostawcą inwerterów fotowoltaicznych, a także najczęściej wybieranym w Polsce dostawcą tego elementu systemu fotowoltaicznego. Falowniki często nazywane są „mózgiem” instalacji fotowoltaicznej, dlatego by uzyskać wysokie uzyski energii i zadowolenie z funkcjonowania instalacji kluczowy jest ich odpowiedni dobór.

 

Zielona rewolucja energetyczna zatacza coraz szersze kręgi. Na koniec 2016 roku mieliśmy w Polsce ponad 17 tys. takich instalacji przyłączonych do wybranej przez konsumenta sieci energetycznej. Tylko w III kwartale 2017 r. w sieci operatora systemu dystrybucyjnego Energa Operator przyłączono ponad 600 mikroinstalacji.

 

"W tym roku wykonaliśmy ponad 50 instalacji. Już kilkunastu nowoczesnych przedsiębiorców z regionu kaliskiego podjęło decyzję o produkcji prądu na własne potrzeby. Podejmowane decyzje mają naturę stricte biznesową" - dodaje Karol Marczak. 


 Zdjęcia naszej realizacji dostępne są w galerii na dole strony ⤵️


Chcesz obniżyć swoje rachunki za prąd nawet o 90%?

Wypełnij poniższy formularz, a my oddzwonimy do Ciebie i porozmawiamy o możliwościach związanych z odbniżaniem rachunków za prąd!

FORMULARZ

 

Galeria