Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

KIA & Brewa | Nawet 14 000 zł rabatu na samochody elektryczme

02.12.20

[↑Zobacz film i poznaj szczegóły promocji↑]

 

Nawet 14 000 zł rabatu na samochody elektryczne i hybrydowe KIA dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych! I to nie wszystko... Dowiedz się co możesz zyskać łącząc fotowoltaikę i elektromobilność!

 

KIA przygotowała specjalną promocję EKO DRIVERS dla posiadaczy instalacji fotowoltaicznych, którzy chcą "przesiąść się" do samochodu zelektryfikowanego.

Co możesz zyskać?

W praktyce można zaoszczędzić od 9200 zł do około 14 000 zł w przypadku bogatszych wersji wyposażenia. Rabat obowiązuje przy zakupie następujących modeli:

  • Ceed kombi PHEV
  • XCeed PHEV
  • Niro PHEV
  • e-Niro
  • e-Soul

Oprócz tego, Kia oferuje promocyjne finansowanie zakupu. Na przykład kredyt 50/50 z zerowym oprocentowaniem (RRSO naprawdę wynosi w tym wypadku 0%, nie ma żadnych prowizji, ukrytych opłat etc.) – dokładnie połowę kwoty płacimy za samochód teraz, a drugą połowę po roku. Z kolei prowadzący działalność gospodarczą mogą wziąć samochód w leasing na wyjątkowo dobrych warunkach.

Przykład: 36 miesięcy, 20 proc. wpłaty początkowej i wykup 1 proc. Całkowity koszt przy takich parametrach to tylko 100,01 proc.

 

KIA nowicki kalisz

Umów się na jazdę próbną w KIA Nowicki w Kaliszu:

Adres: Stanczukowskiego 18, 62-800 Kalisz

Telefon: 62 594 14 71

E-mail: [email protected]

Godziny otwarcia:

pon-pt: 8:00 - 18:00 / sob: 9:00-14:00

 

 

To nie wszystko!

Dla wspólnych Klientów KIA i Brewa mamy specjalny rabat 10% na zakup i montaż stacji ładowania typu Wallbox!

 

 

Jeżeli dopiero planujesz budowę instalacji fotowoltaicznej, to w przypadku wybudowania z nami elektrowni o mocy 9-10 kWp możesz już za 990 zł netto otrzymać stację ładowania typu Wallbox (GHL Wallbox), która szybko i bezpiecznie naładuje Twój samochód elektryczny.

Dowiedz się więcej na temat stacji ładowania samochodów elektrycznych >>>

Chcesz zyskać niezależność energetyczną i ładować swój samochód elektryczny za darmo dzięki fotowoltaice?

Zgłoś się do nas! Dobierzemy dla Ciebie optymalny zestaw fotowoltaiczny - taki, który pokryje również zapotrzebowanie Twojego samochodu - i wykonamy wycenę w 48h

FORMULARZ