Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Maciej Borowiak (Brewa) członkiem Rady Trzydziestu

27.04.18

Maciej Borowiak Brewa

Współwłaściciel firmy Brewa - Maciej Borowiak - został członkiem Rady Trzydziestu powołanej przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

 

Marek Woźniak, Marszałek Województwa Wielkopolskiego był gospodarzem posiedzenia Wielkopolskiej Rady Trzydziestu, które odbyło się 29 maja br. w Concordia Design przy ul. Zwierzynieckiej 3 w Poznaniu. W spotkaniu udział wziął także Wicemarszałek Leszek Wojtasiak, natomiast Regionalną Izbę Gospodarczą w Kaliszu reprezentował Maciej Borowiak z firmy Brewa. 

Tematem posiedzenia Rady była debata nad przyszłością Wielkopolski, w kontekście wdrażania Regionalnej Strategii Innowacji, w tym tworzenia Marki Wielkopolski, która wypromuje najbardziej wartościowe działania podnoszące konkurencyjność regionu.

Budowa silnej regionalnej marki pomoże skuteczniej wspierać region w skali globalnej i przyczyni się do realizacji Scenariusza Dynamicznego Rozwoju Wielkopolski, nakreślonego w ramach najszerzej prowadzonego społecznie procesu foresightu regionalnego w Europie. Podczas posiedzenia zaprezentowano także nową formułę działalności WR 30, wspierającą realizację foresightowego Scenariusza Dynamicznego Rozwoju regionu poprzez budowę Marki Wielkopolski.

Przypomnijmy, że Wielkopolska Rada Trzydziestu to zespół opiniotwórczo-doradczy, powołany przez Marszałka Województwa Wielkopolskiego w ramach projektu PO KL „Budowa Wielkopolskiego Systemu Innowacji”. Obszar aktywności Rady obejmuje problematykę związaną z innowacyjnym rozwojem Wielkopolski, uwzględniając zarówno założenia strategiczne, potencjał naukowo-badawczy, jak i aktualne wydarzenia mogące mieć wpływ na konkurencyjny rozwój Województwa Wielkopolskiego.

Rada wybrała trzyosobowe prezydium, w składzie którego znalazła się Prezes Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Zuzanna Szczudlik.

Galeria

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM