Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Mamy to! I miejsce w konkursie Fronius Polska

05.12.22
 
 
 

W zeszłym tygodniu w Sopocie odbyła się 7 . Konferencja Fronius System Partner. To bardzo ważne wydarzenie dla naszej firmy. Przez 2 dni mamy możliwość wymienić się doświadczeniami w branżowym środowisku oraz zdobyć ogrom wiedzy.


To już 10 lat obecności Fronius w Polsce. XIX Kamień Milowy Fronius Polska. Już od przeszło sześciu lat firma Fronius organizuje Konferencję Fronius System Partner dla naszych Klientów, Dystrybutorów oraz Partnerów. W wydarzeniu wzięło udział aż 260 uczestników związanych z branżą OZE.

Firma Fronius organizuje podczas konferencji konkurs dla instalatorów, w którym wybierane są najlpesze i najładniejsze realizację z wykorzystaniem ich urządzeń. W tym roku zostaliśmy nominowani w 3 z 4 kategorii. 

 
Nasza fotografia która otrzymała I miesjce w kategorii na  “Najlepsze zdjęcie 2022”
 
 
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w tym roku wygraliśmy kategorię na “Najlepsze zdjęcie 2022”! Bardzo nas to cieszy, zwłaszcza że na każdy nawet najmniejszy sukces pracujemy wspólnie.
 
Dziękiujemy Fronius Polska jest nam niezmiernie miło i dziękujemy całemu zespołowi Brewa - rozwiązania pełne energii za ciężką pracę i zaangażowanie każdego dnia! 
 
Więcej zdjęć z tego wydarzenia znaleźć można poniżej ⬇⬇⬇
 

Galeria