Poproś o darmową konsultację!
(lista obejmuje wyłącznie obsługiwany przez nas teren; nie obsługujemy województw, które nie znajdują się na liście)

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Podsumowanie pierwszej edycji Akademii Inwestora

07.02.18

Akademia Inwestora Kalisz

W ostatnią sobotę (3.02.18r.) w naszej siedzibie odbyła się pierwsza edycja Akademii Inwestora, czyli konsultacje z ekspertami i 6 godzin wykładów związanych z tematyką budowy domu i uzyskania niezależności energetyczne, która przełoży się na niskie koszty utrzymania budynku w przyszłości. Nadszedł czas podsumowania tego eventu.

 


 

Geneza Akademii Inwestora

 

geneza akademii inwestora kalisz

 

Skąd wziął się pomysł na zorganizowanie takiego wydarzenia? Coraz częściej otrzymujemy zapytania od osób, które planują budowę domu i chcą uniknąć niepotrzebnych problemów już na etapie projektowania budynku. Ciężko było nam jednak udzielić pełnej odpowiedzi na pytania, które dotyczyły tematów spoza naszej ekspertyzy. 

Współpracujemy jednak z wieloma firmami związanymi z branżą budowlaną i po przemyśleniu tematu stwierdziliśmy, że jesteśmy w stanie zebrać w jednym miejscu naszych partnerów i ekspertów z takich dziedzin jak okna i drzwi, ocieplenie, rekuperacja, pompy ciepła, folie grzewcze, systemy inteligentnego domu oraz oczywiście fotowoltaika. 

Co równie istotne, wiedzieliśmy, że nasza wiedza musi być przekazana w sposób prosty, konkretny i zrozumiały dla uczestników. Tak zrodził się plan zorganizowania Akademii Inwestora...

 

Dobór tematów i ekspertów

 

Akademia Inwestora Kalisz

 

Podzieliliśmy Akademię Inwestora na następujące tematy:

- Okna i drzwi,

- Ocieplenie,

- Rekuperacja,

Pompy Ciepła,

Folie grzewcze,

Fotowoltaika i Słoneczne Ogrzewanie,

- Inteligentny Dom.

 

Kolejność wykładów nie była przypadkowa - jest ona związana z kolejnymi etapami prac podczas budowy domu. W organizacji wydarzenia od strony merytorycznej pomogły nam następujące firmy: MS, Matuszyk&Radajak, OEM Energy, RedSnake oraz Somfy Polska. Przy tej okazji chcemy jeszcze raz podziękować im za dostarczenie wartościowej wiedzy uczestnikom Akademii! 

 

Część otwarta - konsultacje indywiadualne 

 

Akademia Inwestora Kalisz Konsultacje

 

Poza zamkniętą częścią wykładową, zorganizowaliśmy stanowiska do konsultacji indywidualnych. Każdy mógł tego dnia przyjść i porozmawiać z ekspertami z w/w dziedzin na temat doboru najlepszego rozwiązania dla jego domu. Z konsultacji skorzystało tego dnia kilkadziesiąt osób! 

 

Ocena Akademii przez uczestników

 

W trakcie wykładów poprosiliśmy uczestników o podzielenie się z nami oceną poszczególnych prezentacji. Efekty? Wszystkie prezentacje zostały ocenione średnio powyżej 8 pkt na 10 możliwych do zdobycia! Ponadto, różnice pomiędzy ocenami poszczególnych prelekcji były minimalne, co potwierdza wysoki i wyrównany poziom wszystkich prezentacji.

 

Co ciekawe, wartość Akademii Inwestora była wyceniona prawie trzykrotnie wyżej, niż ustalona przez nas kwota rejestracji! 

 

Akademia Inwestora - Podsumowanie

 

Cieszymy się, że wciąż docierają do nas bardzo pozytywne opinie nt. Akademii Inwestora. Okazuje się, że wśród osób przygotowujących się do budowy domu jest "głód" wiedzy. W związku z tym, Akademia Inwestora może przerodzić się w cykliczne wydarzenie, podczas którego będziecie mogli zdobyć wartościowe informacje, dzięki którym unikniecie problemów podczas budowy.

 

Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom i naszym partnerom, którzy brali udział w Akademii Inwestora!


 

Budujesz Dom? Chcesz ograniczyć późniejsze koszty eksploatacji związane z energią elektryczną i ogrzewaniem do minimum? Zgłoś się do nas - chętnie pokażemy Ci możliwe rozwiązania, byś mógł łatwiej podjąć decyzję!

Wypełnij poniższy formularz:

 

FORMULARZ