« Wróć

Poznaj Partnerów Projektu domBrewa™

Jesteśmy firmą z ponad osiemdziesięcioletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów elektrotechnicznych. Korzenie Selfy sięgają 1932 roku, kiedy to przy elektrowni Gródek koło Torunia powstała Fabryka Grzejników Elektrycznych.

Od roku 1951 siedzibą firmy jest Szczecin, gdzie przez wiele lat odbywała się produkcja urządzeń elektrogrzejnych oraz elementów grzejnych.

W 2004 roku rozszerzyliśmy profil naszej działalności o odnawialne źródła energii, a w 2012 roku uruchomiliśmy nowoczesną, zautomatyzowaną linię do produkcji modułów fotowoltaicznych.

W 100% polski kapitał oraz długoletnia tradycja to nie jedyne cechy, które wyróżniają nas na tle innych krajowych i europejskich producentów. Lokalizacja na terenie kraju oraz gęsta sieć sprzedaży gwarantuje natychmiastową obsługę zarówno podczas procesu zakupu jak i ewentualnego serwisu. 

W ramach realizacji przyjętej strategii „Firmy Przyjaznej Środowisku” od połowy 2018 roku nasze moduły fotowoltaiczne produkowane są przy użyciu zielonej energii pochodzącej ze Słońca.
Łączna moc naszych instalacji na dachach i na ziemi wynosi 1 182 kW, co pozwala firmie na produkcję ok. 1200 MWh zielonej energii, która w 100% pokrywa zapotrzebowanie obu zakładów produkcyjnych na energię elektryczną.

Mamy świadomość, że w dzisiejszych czasach liczą się nie tylko wyniki finansowe firmy czy jakość produktów, ale również jej wpływ na środowisko oraz lokalną społeczność, realizujemy swoje projekty z troską o środowisko i z szacunkiem dla natury.

Aby dbać o rozwój nowych technologii oraz  możliwości prowadzenia nowoczesnych badań jakościowych i trwałościowych używanych materiałów oraz naszych produktów w 2019 roku został wybudowany i odpowiednio wyposażony Ośrodek Badawczo-Rozwojowy.

 Energia odnawialna to nasze korzenie, nasz prawdziwy żywioł, wewnętrzna natura i największa pasja.

Dlatego, jeśli szukasz do swojego domu produktów, o których nie trzeba pamiętać, a które oszczędzają za Ciebie – możemy zaproponować Ci systemy solarne i fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz zbiorniki c.w.u i bufory c.o. Za najwyższą jakość ich wykonania oraz niezawodność możemy ręczyć, ponieważ testujemy je na co dzień osobiście.

Nie chcemy się przechwalać, jednak od początku istnienia, staramy się współpracować z cenionymi w branży producentami. Mamy w Polsce wyłączność na kolektory słoneczne KBB, pompy ciepła OEM TERM oraz Kronoterm. Jesteśmy generalnym dystrybutorem zbiorników ze stali nierdzewnej Joule, modułów fotowoltaicznych Kioto, inwerterów Fronius oraz sterowników marki Tech. Naszą ofertę uzupełniają zbiorniki OEM Solar made by Winkelmann, Austria Email.

 


Firma Fronius zajmuje się tematyką odnawialnych źródeł energii, szczególnie energią słoneczną już od 1992r.

Doprowadziło to w roku 1995 do powstania pierwszego falownika firmy Fronius o nazwie „Sunrise” — i jednocześnie była to godzina narodzin dywizji Fronius Solar Energy. Trzecia i najmłodsza dywizja firmy Fronius wywołała rewolucję w roku 2001: na dachu ówczesnych zakładów produkcyjnych w Pettenbach zamontowano urządzenie Fronius IG — był to ogromny skok w dziedzinie falowników. Po raz pierwszy instalując odpowiednie karty elektroniczne można było rozszerzać funkcje urządzenia — np. o moduł WLAN — co oferowało niespotykaną dotychczas przydatność w przyszłości. Czas życia falownika uwidaczniał jego wyjątkową jakość: produkcję modelu Fronius IG wstrzymano dopiero w roku 2015.


Oprócz produkcji falowników firma Fronius od tamtego czasu konsekwentnie pracuje także nad różnymi projektami badawczymi — zawsze mając na celu zapewnienie atrakcyjności odnawialnym źródłom energii. Jednym z takich projektów jest ogniwo paliwowe, którego początki sięgają roku 2002. Celem jest przekształcanie energii ze słońca na wodór i jego magazynowanie. W roku 2009 system ten, jako pierwszy na świecie tego typu, otrzymał certyfikację TÜV Süd.

W roku 2013 nastąpił kolejny skok ewolucyjny w dziedzinie falowników. Wraz z wejściem na rynek falownika Fronius Galvo pojawiło się pierwsze urządzenie generacji SnapINverter. Przemyślany design Fronius Galvo i kolejnych modeli wywołał zachwyt wśród instalatorów i klientów.

 

 


 

Grenton sp. z o.o. to polska firma o globalnym zasięgu, która rozwija, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjny system Smart Home.

System GRENTON realizuje wszystkie dostępne na rynku funkcje Inteligentnego Domu, a jako jedyny na rynku umożliwia np. dostosowanie wyglądu aplikacji mobilnych oraz informacji wyświetlanych na panelach sterujących do wymagań każdego klienta, dewelopera czy inwestycji, a także realizację funkcji otwierania drzwi, furtek oraz bram bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek reakcji ze strony domownika – wystarczy jego pojawienie się w pobliżu wraz ze smartfonem.

W ofercie posiada rozwiązania przewodowe – dla dużych rezydencji i nowobudowanych domów oraz bezprzewodowe pozwalające na adaptację istniejących lub mniejszych mieszkań.

Rozwiązania i produkty oferowane przez Grenton są nagradzane i doceniane przez konsumentów na całym świecie. W portfolio firmy można znaleźć np. takie wyróżnienia jak: Złoty Medal BUDMA, Nominacja do konkursu TERAZ Polska czy Nominacja do Polskiej Nagrody Innowacyjności 2017.

 


 

Grupa GARO dba o swój ciągły rozwój i nieustanne rozszerzanie horyzontów biznesowych. Posiadamy oddziały w Szwecji, Norwegii, Finlandii oraz Irlandii. Od 1996 roku jesteśmy obecni również w Polsce.

Polski oddział GARO zajmuje się produkcją osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim. Oprócz produkcji i sprzedaży poszukujemy również dostawców materiałów dla zakładu produkcyjnego w Polsce, a w przyszłości chcemy stworzyć łańcuch dostaw dla całej grupy GARO.

W swojej działalności GARO skupia się na wytwarzaniu części do produkcji paneli oraz tablic licznikowych i rozdzielczych, rozdzielnic, rozłączników, mediaboxów oraz okablowania do stacji ogrzewania samochodów czy stacji ładowania samochodów elektrycznych.

Firma w 2012 roku otrzymała zezwolenie na prowadzenie działalności na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinie. Nowy zakład produkcyjny, który powstał w prawobrzeżnej części miasta, zatrudnia obecnie 55 pracowników. Docelowo natomiast nasz skład ma się powiększyć do 120 osób. Na terenie zakładu są produkowane m.in. stacje do ładowania samochodów elektrycznych, stacje do ogrzewania postojowego oraz panele dystrybucyjne energii elektrycznej.

 


 

EVplus wprowadza do Polski rEVolucję elektrycznych samochodów.

Nasza misja: budowa w kraju największej sieci ładowania elektrycznych samochodów (Electric Vehicle – EV) wpływających na poprawę ekologii środowiska jak i pobudzających innowacyjne działy gospodarki. 

 


 

Firma Dako Słomiński Okna cieszy się zaufaniem klientów na Polskim rynku już przeszło 25 lat i należy do przedsiębiorstw z najdłuższym stażem w Kaliszu.

Oferowane przez Nas produkty cechuje bardzo dobra jakość materiałowa w cenie dobranej do wymagań klienta. Salon sprzedaży mieści się na Wrocławskiej 48 w Kaliszu w którym, znajdą Państwo fachowe odpowiedzi na wszystkie, nurtujące pytania podczas planowania budowy.

Specjalizujemy się w sprzedaży: okien, drzwi zewnętrznych, wewnętrznych, bram, żaluzji oraz rolet. W skład naszej oferty wchodzi również bardzo ważna usługa montażu, która zapewnia prawidłowe funkcjonowanie stolarki oraz zabezpieczenie gwarancyjne zakupionych u Nas wyrobów.

 


domyproecoMając na względzie dobro środowiska jak i przyszły komfort życia klientów, moja firma zajmuje się popularyzacją nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa przyszłości.

Nasze usługi związane są z budową domów energooszczędnych oraz pasywnych w technologii szkieletowej, wykorzystując do tego różnego rodzaju nowoczesne systemy, takie jak pompy ciepła, kolektory słoneczne, instalacje fotowoltaiczne, rekuperacje.

Firma również ma w swojej ofercie budowę domów letniskowych oraz garaży. Budowa takich budynków z reguły odbywa się na działkach klientów. Według wybranego projektu ze strony internetowej lub zgodnie z indywidualnym projektem. Tego typu budynki będą realizowane w kilku etapach wykończenia, i to klient będzie mógł sobie wybrać do jakiego etapu prac budynek zostanie oddany.

 


Heat Decor sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji i projektowaniu nowoczesnych systemów grzewczych na podczerwień. Swoje produkty kierujemy do branż przemysłowych oraz osób prywatnych w budownictwie mieszkaniowym.

Firma Heat Decor sp. z o.o. jest właścicielem międzynarodowej marki Heat Decor. Posiadamy w naszym portfolio kilka autorskich patentów w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych. Wyprodukowane przez nas produkty grzewcze cieszą się dużym powodzeniem na rynku europejskim.

Celem naszej działalności jest wdrożenia innowacyjnych technologii ogrzewania podczerwienią w miejscach gdzie jest zapotrzebowanie na ciepło. Dzięki ciągłemu postępowi technologicznemu oraz rozwijającej sie produkcji oferujemy dostęp do nowoczesnego ogrzewania, które postępowo wypiera konwencjonalne metody grzewcze.

Efektywność, niskie koszty eksploatacji oraz komfort ogrzewania systemami Heat Decor stawia naszą firmę jako kompetentnego partnera w sektorze ogrzewnictwa.


 

FORMULARZ