Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Brewa jako partner konferencji AUDI e-tron w Kaliszu | Relacja

28.06.19

W dniu 26.06.2019 mieliśmy przyjemność współorganizować konferencję AUDI e-tron, podczas którejpodzieliliśmy sie z uczestnikami m.in. wiedzą na temat tego w jaki sposób jeździć samochodem elektrycznym za darmo dzięki wykorzystaniu instalacji fotowoltaicznej.

 

Elektromobilność to nie nie mglista wizja przyszłości, a teraźniejszość, która jest widoczna coraz częściej na naszych drogach. Podczas premiery nowego, w pełni elektrycznego modelu Audi e-tron mieliśmy okazję porozmawiać na temat tego w jaki sposób stać się niezależnym dzięki wykorzystaniu energii słonecznej w procesie ładowania samochodu elektrycznego.

 

Ponadto, w konferencji wsparła nas firma Fronius - nasz niezawodny dostawca falowników fotowoltaicznych. Ekspert firmy Fronius - Maciej Piliński - podzielił się wiedzą z zakresu fotowoltaiki i oferowanych przez austiackiego producenta rozwiązań, za co gorąco dziękujemy!

 

Posiadasz samochód elektryczny, bądź planujesz jego zakup i chcesz jeździć nim za darmo? Musisz zapoznać się z 2 artykułami, które dla Ciebie przygotowaliśmy:

 

Poniżej krótka fotorelacja z eventu:

kalisz brewa calisia one hampton by hilton

calisia one kalisz brewa

kalisz calisia one brewa hampton

hampton by hilton kalisz

konferencja audi kalisz

audi e tron kalisz brewa


Masz pytania?

FORMULARZ

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.