Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Fotowoltaika BEZ WYCHODZENIA z domu? Zobacz jakie to proste!

31.03.20

 

Własna elektrownia słoneczna? Teraz możesz wybrać optymalny dla siebie zestaw fotowoltaiczny nie wstając z kanapy! #ZostańWDomu i dowiedz się w jaki sposób w pełni zdalnie przejdziesz przez cały proces planowania inwestycji w fotowoltaikę - aż do momentu rozpoczęcia budowy.

 

 Zostań
w domu

Zdrowie i bezpieczeństwo jest najważniejsze - zostań w domu jeśli masz taką możliwość

 Wycena i konsultacja ONLINE

brewa konsultacja online

Wszystkie formalności załatwisz z nami zdalnie. Nasi Doradcy są do Twojej dyspozycji

Niezależność energetyczna 

niezaleznosc energetyczna

Obniż swoje rachunki za prąd - nawet o 90% To inwestycja ze stopą zwrotu na poziomie 11-15% rocznie!

 

fotowoltaika brewa 

 

Zadzwoń pod numer 62 590 42 82 / 661 305 701 lub napisz na [email protected] albo skontaktuj się poprzez Messenger i poznaj podstawowe informacje o fotowoltaice.

brewa kontakt

 

Wypełnij formularz

Wypełnij krótki formularz, poprzez który zbierzemy wszystkie podstawowe dane na temat inwestycji.

brewa fotowoltaika

 

Bezpłatna kalkulacja oszczędności i wycena w 48h

Po uzupełnieniu formularza, przygotujemy bezpłatnie konsultację oszczędności i wycenę w 3 pakietach - zajmie to maksymalnie 48h! Zdobędziesz dzięki temu między innymi informacje na temat przewidywanej produkcji energii elektrycznej, okres zwrotu oraz propozycji sprzętowych.

brewa kalkulacja oszczednosci

 

Kontakt z Doradcą Brewa

Następnie skontaktuje się z Tobą nasz Doradca, który odpowie na wszelkie pytania i omówi ofertę krok po kroku, byś mógł wybrać optymalne dla siebie rozwiązanie.

Rozmowe możemy przeprowadzić telefonicznie, bądź w formie wideo-rozmowy za pomoca aplikacji Google Meet, która jest domyślnie zainstalowana na każdym telefonie z systemem Android (ponadto, można z niej skorzystać na komputerze bez konieczności instalowania - potrzebna jest tylko kamerka internetowa oraz mikrofon - wystarczy ten wbudowany w laptopie).

 

brewa kontakt

 

Zwymiarowanie dachu

Kolejny krok, to zwymiarowanie dachu, które możesz wykonać samodzielnie - przekażemy Ci prostą instrukcje według której z łatwością zbierzesz niezbędne wymiary. 

zwymiarowanie dachu

 

Schemat rozmieszczenia modułów

Na podstawie przekazanych przez Ciebie danych przygotujemy schemat rozmieszczenia modułów fotowoltaicznych na dachu Twojego budynku, co pozwoli nam również sprawdzić, czy zestaw o zaproponowanej mocy zmieści się na dachu.

schemat rozmieszczenia modułów

 

 

Podpisanie umowy

Gdy zaakceptujesz proponowane rozmieszczenie modułów, to możemy przystąpić do podpisania umowy. Prześlemy ją kurierem na nasz koszt. Otrzymasz 2 egzemplarze umowy, z których jeden wróci do nas. Pamiętaj, że w ciągu 14 dni zgodnie z prawem możesz zrezygnować z umowy jeśli zmienisz zdanie.

umowa brewa

 

Kompletowanie sprzętu i montaż

Voilà! Piłka po naszej stronie. Zaczynamy kompletować sprzęt do montażu paneli na Twoim dachu. Chcemy by Twój dach pracował na Ciebie tak szybko jak to będzie możliwe. Zobacz opinie inwestorów i dowiedz się co myślą o współpracy z nami. 

montaz pv

brewa fotowoltaika

Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń: 62 590 42 82 / 661 305 701

FORMULARZ