Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Fotowoltaika dla potrzebujących!

21.10.21

Chcielibyśmy Was zaprosić do wsparcia budowy instalacji dla Fundacji Domy Wspólnoty Chleb Życia prowadzonej przez Siostrę Małgorzatą Chmielewską. 

 


 

Siostra Chmielewska prowadzi 11 domów, dla ludzi bezdomnych, starych, chorych i matek z dziećmi, starając się  stworzyć miejsce do godnego życia i umożliwić powrót do społeczeństwa. Fundacja walczy z barierami edukacyjnymi na jakie napotykają dzieci i młodzież z ubogich rodzin, bezrobociem i wykluczeniem osób niepełnosprawnych.  

 

Jesteśmy pewni jakości pracy tej Fundacji, gdyż prezes naszej firmy Maciej Borowiak współpracuje z nią od 16 lat. Chcielibyśmy wspólnie z Waszą pomocą wybudować naziemną instalację fotowoltaiczną o mocy 10kWp dla domu Fundacji położonej w Zochcinie w województwie świętokrzyskim.

 

Instalacja fotowoltaiczna realizowana będzie na jednym z 11 domów. W budynku mieszka 15 osób, łącznie we wszystkich domach mieszka ponad 400 osób. W większości są to osoby starsze i schorowane, a sama Fundacja utrzymuje się z dobroci ludzkiej. Fundacja zakupiła ziemię wraz ze starą chatą 23 lata temu i stopniowo z pomocą sponsorów, krok po kroku sprawiła, że stary budynek zamienił się w dom nie do poznania.

 

 

Dla Fundacji instalacja fotowoltaiczna byłaby ogromnym wsparciem, ponieważ przyczyniłaby się do obniżenia rachunków za prąd oraz ciepłą wodę. Każde obniżenie kosztów eksploatacji jest dla Fundacji bezcenne oraz daje możliwość dalszego rozwoju. Jest to również szansa na poszerzenie działalności fundacji i pomoc jeszcze większej ilości osób potrzebujących.

 

Przeznaczyliśmy na to działanie 4000 zł, natomiast jest to oczywiście niewystarczająca kwota. Wspólnie z naszymi partnerami, którzy również dołączyli do akcji mamy do Państwa ogromną prośbę, o wsparcie Fundacji w formie finansowej. Naszym celem jest uzbieranie kwoty 40 000 zł, a jest to dopiero początek. Pamiętajmy, że każda złotówka ma ogromne znaczenie! 

 


 

 

LINK DO ZBIÓRKI ZNAJDZIECIE TUTAJ→CHLEB ŻYCIA ZBIÓRKA←

 

Będziemy wdzięczni za przesłanie informacji o zbiórce rodzinie i znajomym, aby jak najwięcej osób mogło nas wesprzeć!

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!