Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Panele fotowoltaiczne Hyundai - dlaczego warto?

19.03.21

Do niedawna marka Hyundai kojarzyła nam się z przemysłem samochodowym lub przemysłem ciężkim.

Od 2020 roku firmę Hyundai zaczynamy łaczyć również z panelami fotowoltaicznymi, które zostały wprowadzone na polski rynek.

Poznajcie panel słoneczny HiE-S400VG stworzony przez Hyundai Energy Solutions.

 

Zalety HiE-S400VG 

- Konfiguracja gontowa w technologii M6 PERC zapewnia bardzo wysoką sprawność z lepszym działaniem przy niskim nasłonecznieniu. Daje nam to maksymalną wydajności instalacji w ograniczonej przestrzeni

- Niski współczynnik temperaturowy ogniw gwarantuje wysoką sprawność modułu 

- Duża moc przy niewielkich rozmiarach i wadze zapewnia łatwy montaż

- Konstrukcja z hartowanego szkła i wzmocnionej ramy sprawia, że moduł wytrzymuje surowe warunki, takie jak ciężkie opady śniegu i silny wiatr,

- Odporność na korozję - moduły były testowane w surowych warunkach otoczenia, takich jak amoniak i opary solne.

- Niski współczynnik temperaturowy ogniw gwarantuje wysoką sprawność modułu 

 

 

Założona w 1972r. grupa Hyundai Heavy Industries jest jedną z najbardziej zaufanych marek sektora przemysłu ciężkiego i jest sklasyfikowana na liście Fortune 500. 

Hyundai Energy Solutions jest częścią grupy Hyundai Heavy Industries. Rozpoczęła swoją działalność na rynku energetyki odnawialnej w 2004 roku i szczyci się produkcją wysokiej jakości produktów fotowoltaicznych dla ponad 3000 odbiorców na całym świecie.

 

 

Gwarancje na moduł HYUNDAI

Na moduł obowiązuje 20-leni okres gwarancji jeśli chodzi o wady ukryte. Producent daje natomiast 25 lat gwarancji na sprawność modułu - pierwszy rok 98,0%, po drugim roku eksploatacji przy stopniu degradacji wynoszącym 0,55% w skali rocznej, gwarantowane jest zachowanie mocy na poziomie 84,8% przez maksymalnie 25 lat. 

Dzięki stabilność marki wynikajacej z pozycji światowego lidera z potężnym finansowym zapleczem możemy liczyć, że proponowane przez markę HYUNDAI gwarancje, będa naprawdę rzetelne.

 

Chcesz poznać naszą oferte przygotowaną na bazie modułów HYUNDAI?

Nie czakaj zadzwoń i zamów darmową wycenę w 48 godzin! 

 

FORMULARZ