Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
« Wróć

Rusza nabór wniosków o dofinansowanie do POMP CIEPŁA!

25.04.22

W ciągu najbliższych dwóch tygodni zostanie uruchomiony program dopłat do montażu i zakupu pomp ciepła. Jego budżet to 600 mln zł. Wnioski można będzie składać w trybie ciągłym do wyczerpania puli środków.


 

Wiceprezes Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Paweł Mirowski poinformował że w zależności od rodzaju pompy dotacje będą się wahać pomiędzy 7 a 21 tys. zł. Dla osób posiadających kartę dużej rodziny poziom dofinansowania sięgnie 45 % kosztów kwalifikowanych inwestycji. Okres kwalifikowalności kosztów mieście się w przedziale od 1 stycznia 2021 r do 31 grudnia 2026 r.

 

W programie obowiązywać ma zasada najpierw inwestycja później wypłata. Beneficjentem nazywa się osoby fizyczne - właściciele lub współwłaściciele nowych domów jednorodzinnych.

 

Kliknij poniżej i dowiedz się więcej o programie "Moje Ciepło"⇓⇓⇓

 

NFOŚiGW tłumaczył, że przez nowy budynek mieszkalny rozumie się taki, w przypadku którego (w dniu ubiegania się o dofinansowanie z NFOŚiGW) nie złożono zawiadomienia o zakończeniu budowy albo nie złożono wniosku o wydanie pozwolenia na użytkowanie domu.

Więcej na ten temat dowiecie się klikając poniżej ⬇⬇⬇

PROGRAM DOPŁAT DO POMP CIEPŁA

 

 

 

 

Więcej o pompach ciepła możesz zoabaczyć na naszej stronie, klikając poniżej⬇⬇⬇

POMPY CIEPŁA

 

 


 

Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła, stacji łądowania pojazdów EV, fotowoltaiki, wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z tobą!

 FORMULARZ