O Brewa

« Wróć

Proces realizacji

1. Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji

Wszystko zaczyna się od rozmowy. Budowa przydomowej elektrowni solarnej – też. Nasz doradca porozmawia z Tobą o potrzebach energetycznych i sprawdzi warunki techniczne do instalacji. A potem przygotujemy ofertę właśnie dla Ciebie – wraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami. Dowiesz się z niego również, jak wiele zaoszczędzisz na przestrzeni najbliższych 20 lat.

 jak działamy

 

2. Podpisz umowę

Stawiamy na proste, przejrzyste zasady współpracy. Ustalamy z Tobą wszystkie zasady współpracy, niuanse instalacji i koszty. Bez ukrytych kosztów i niespodziewanych wydatków. I to Ty wybierasz najbardziej komfortową opcję finansowania.

 Jak działamy - BREWA

 

3. Uzyskaj precyzyjny projekt instalacji solarnej 

Teraz zaczynamy biegać po Twoim dachu. Nie dla zabawy, ale by wykonać niezwykle precyzyjne pomiary, które pozwolą dopasować technologię solarną do potrzeb i warunków technicznych. Szczegółowe kalkulacje i pomiary pozwolą nam przygotować projekt, który wykorzysta potencjał energetyczny w pełni.

 Jak działamy - Brewa

 

4. Montaż paneli fotowoltaicznych w jeden dzień

Tak, to możliwe! I wybierzemy dzień, który będzie najbardziej Ci odpowiadał. Nie martw się również pozwoleniami, umowami i dokumentacją. To wszystko jest na naszej głowie.

 

 

 

5. Poczuj moc energii słonecznej

To najprzyjemniejszy moment. Kiedy montaż się zakończy i uzyskamy dla Ciebie wszystkie zgody, pozostaje Ci się cieszyć niezależnością energetyczną – ekologicznym prądem, który popłynie z Twojej własnej instalacji.


Gotowy, by przejść od planowania do działania? Skontaktuj się już dziś!

FORMULARZ