O Brewa

Poproś o darmową konsultację!

Podane w formularzu dane osobowe będą wykorzystane do udzielenia odpowiedzi.
Newsletter

Partnerzy

Instytut Energetyki Odnawialnej

Instytut Energetyki Odnawialnej

Instytut Energetyki Odnawialnej (IEO) założony został w 2001r. i jest pierwszym prywatnym instytutem naukowym w Polsce, który łączy prace badawczo-rozwojowe z wdrożeniami i działalnością konsultingową dla biznesu w sektorach: energia wiatrowa,energia słonecznabiogaz, biomasa, planowanie energetyczne.

Regionalne Centrum Informacyjno-Doradcze OZE przy ZS nr 1 w Liskowie

Regionalne Centrum Informacyjno-Doradcze OZE przy ZS nr 1 w Liskowie

Regionalne Centrum Informacyjno – Doradcze Odnawialnych Źródeł Energii przy Zespole Szkół nr 1 w Liskowie powstało dzięki pozyskaniu środków z Funduszu Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach działania 3.2 „Infrastruktura Energetyczna przyjazna środowisku” Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013” i wsparciu przez Pana Krzysztofa Nosala – Starostę Powiatu Kaliskiego oraz Pana Krzysztofa Grabowskiego – członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Słonecznej jest organizacją, która zrzesza osoby prowadzące działalność w obszarze odnawialnych źródeł energii ze szczególną koncentracją na działalności naukowej, wytwórczej, usługowej, budowlanej i handlowej związanej z fotowoltaiką.


PSES działa w ścisłej współpracy z podmiotami profesjonalnie zajmującymi się energetyką słoneczną, uczelniami wyższymi i innymi podmiotami naukowymi, których działalność jest zbieżna z rozwojem energetyki słonecznej w Polsce.


Obecnie Stowarzyszenie zrzesza ponad stu członków, reprezentujących firmy i organizacje działające w branży fotowoltaicznej w Polsce, które w sumie zatrudniają kilka tysięcy osób. Wśród członków PSES jest także nasza firma.

Oferteo.pl

Oferteo.pl

Jeżeli chcecie sie dowidzieć jak działamy, jak  wygląda współpraca z nasza firmą jak odbierają nas klienci, dzieki Oferteo.pl w prosty sposób możecie Państwo to zweryfikować. Serwis wystartował w maju 2008 roku i  do dnia dzisiejszego cieszy sie ogromnym zaineteresowaniem.Firma Brewa załozyła konto na oferteo w 2015 roku i krótkim czasie otrzymała status  Profesjonalnego Sprzedawcy Oferteo.pl.

Selfa GE S.A.

Selfa GE S.A.

Postawiliśmy na współpracę z polskim producentem modułów fotowoltaicznych firmą Selfa GE S.A. ze Szczecina. Początek historii firmy sięga lat 30 XX w, co jest niwątpliwie gwarancją wiarygoności i stabilności współpracy, mające kluczowe znaczenie w przypadku paneli PV, których żywotność szacuje się na ponad 25 lat. 

Selfa proponuje wysokiej klasy produkty, moduły fotowoltaiczne produkowane są na zautomatyzowanej linii produkcyjnej w fabryce pod Szczecinem, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne, gwarantując tym samym wysoką jakość i powtarzalność procesu.

Firma Przyjazna Bieganiu

Firma Przyjazna Bieganiu

Brewa uczestniczy w programie "Firma Przyjazna Bieganiu”. Celem tego działania jest promocja aktywności fizycznej i dobrych praktyk w zakresie wspierania pracowników w realizacji ich sportowych pasji. Dziś już nikogo nie trzeba do tego przekonywać, że sport oddziałuje pozytywnie na wszystkie sfery naszego życia, zarówno prywatnego, jak i zawodowego. Wiedzą o tym pracodawcy, którzy chętnie angażują się w rozmaite przedsięwzięcia o charakterze sportowym, dbając o zdrowie swoich pracowników. Program powstał z myślą o wszystkich pracodawcach. Zarówno tych dużych i średnich, jak i niewielkich.


Organizatorem Programu jest Fundacja „Maraton Warszawski”.

NOVASTER Sp. z o.o.

NOVASTER Sp. z o.o.

NOVASTER Sp. z o.o. powstał w 2000 r. wskutek prywatyzacji Zakładów Automatyki Przemysłowej ZAP S.A. w Ostrowie Wielkopolskim. Do roku 2015 spółka prowadziła działalność gospodarczą pod nazwą Zakład Usług Kooperacyjnych Sp. z o.o. NOVASTER jest zakładem świadczącym usługi produkcyjne, projektowe i serwisowe w zakresie szeroko pojętej elektroniki.

Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów i techników, długoletnie doświadczenie oraz stosowanie procedur zarządzania i kontroli jakości gwarantują najwyższy poziom usług i jakości produktów.

Jedną z gałęzi działałalności NOVASTER jest projektowanie i wykonawstwo systemów fotowoltaicznych oraz oświetlenia ledowego. W swoim portfolio posiada wiele realizacji, w tym także o mocy powyżej 90kW.

Brewa i NOVASTER w listopadzie 2014r. podpisały umowę na wyłączną współpracę w zakresie projektowania, montażu i serwisowania w/w instalacji.

FOTOWOLTAIKAINFO.PL

FOTOWOLTAIKAINFO.PL

FOTOWOLTAIKAINFO.PL jest obiektywnym, fachowym i informacyjno – medialnym portalem z branży FOTOWOLTAICZNEJ. Każdego dnia dostarcza aktualne informacje o zdarzeniach, nowościach z branży, zarówno za pośrednictwem artykułów, jak i interesujących wywiadów. Informacje na stronie przeznaczone są dla operatorów małych i dużych elektrowni fotowoltaicznych (EFW), firm branżowych, producentów, architektów, instytucji państwowych, spółek zagranicznych oraz innych mediów.

Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network

Jest to międzynarodowa sieć organizacji wspierania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw powołaną przez Komisję Europejską. EEN jest obecna w każdym regionie Unii Europejskiej. Swoje przedstawicielstwa posiada również w najważniejszych krajach spoza UE – w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Brazylii czy Rosji. Więcej informacji na stronie www.een.org.pl

Dolina Fotowoltaiki

Dolina Fotowoltaiki

Dolina Fotowoltaiki to platforma mająca na celu wzmocnienie powiązań pomiędzy przedsiębiorstwami, instytucjami otoczenia biznesu a jednostkami naukowo-badawczymi. Głównym celem Doliny Fotowoltaiki jest wzrost innowacyjności dzięki współpracy opartej o transfer wiedzy, technologii, wymianę doświadczeń i kooperacji z instytucjami otoczenia biznesu, jednostkami naukowymi, ośrodkami badawczo–rozwojowymi. Więcej informacji na stronie www.dolinafotowoltaiki.pl

WATT

WATT

Proponujemy rozwiązania polskiego producenta kolektorów słonecznych firmy WATT.  Watt to jedyny w Polsce producent płaskich i próżniowych kolektorów słonecznych z 16 letnim doświadczeniem. Od 2010 roku kolektory Watt powstają na całkowicie automatycznej linii produkcyjnej w nowoczesnej fabryce w Sosnowcu.

RIG Kalisz

RIG Kalisz

Brewa jest członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu. RIG jest organizacją zrzeszającą blisko 100 przedsiębiorstw różnej wielkości i różnych branż z terenu południowej Wielkopolski.

Misją Regionalnej Izby Gospodarczej jest wspieranie rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw poprzez realizację na ich rzecz kompleksowych usług informacyjnych szkoleniowych i doradczych, a także innych usług realizowanych zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami zgłaszanymi przez klientów