O Brewa

« Wróć

Historia

Historia - Brewa

BREVA - gorący, dolinny wiatr wiejący przeważnie latem znad jezior włoskich ku górnym partiom alp...

 

Brewa to organizacja, która w swojej działalności jest wierna wizji rewolucji, która stopniowo zaczyna się dokonywać. Już teraz miliony ludzi na całym świecie produkują energię elektryczną w swoich domach, biurowcach, magazynach i fabrykach. Już niebawem będą się nią dzielić za pośrednictwem „energetycznego Internetu”, dokładnie tak samo, jak dziś tworzymy i wymieniamy w sieci informacje.

Brewa wywodzi się z Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Kaliszu, prywatnej spółki z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w zakresie produkcji i dystrybucji energii cieplnej oraz obsługi miejskiego systemu ciepłowniczego. Z niewielkiego działu zajmującego się odnawialnymi źródłami energii, narodziła się BREWA - dziś niezależna kapitałowo i osobowo spółka.

Brewa działa po to, by zapewnić Ci niezależność energetyczną i pozwolić stanąć oko w oko z wyzwaniami, które niesie świat przyszłości. Wspólnie z nami odkryjesz moc tkwiącą w rozwiązaniach z zakresu OZE – dla Twojego domu oraz biznesu. Skorzystaj z nich i oszczędzaj pieniądze oraz dbaj o środowisko naturalne!

Rozwiązania oferowane przez BREWA pomogą Ci ograniczyć koszty energii elektrycznej bez zmniejszania zużycia prądu. Wystarczy skrawek dachu i trochę zaawansowanej technologii, byś poczuł nową jakość.

Z Brewa przejdziesz na niezależną stronę życia.

 

 

Ty tworzysz lepszą przyszłość, My pomagamy ją zbudować

 

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM